Jednodenní výstup

 

Kam se třídou na školní výlet?

Nechcete dětem zpestřit letní tábor výletem na Lysou horu?

 

Nabízíme vám možnost naučného výstupu na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd v doprovodu průvodců pro děti všech ročníků základních škol a jiné zájmové skupiny. Během cesty si užijete spoustu zábavy a zároveň se dozvíte mnoho zajímavých informací o Beskydech a Lysé hoře. Povíme si, čím jsou Beskydy jedinečné! Které rostliny a živočichy můžete potkat při svých potůlkách beskydskou přírodou. Připomeneme si mnohé mýty a pověsti, kterými je Lysá hora opředena, ale i to, jaké zásady dodržovat při pohybu v horách a mnoho dalšího. Při výstupu se vám otevřou dokonalé výhledy na rozlehlé kopce těchto hor. Na vrcholu Lysé hory budete mít příležitost se občerstvit v obnovené Bezručově chatě. Následně na vás bude čekat zajímavý program v naší audiovizuální místnosti. Těšit se můžete na nejrůznější kvízy, tajenky a úkoly...

 

Informace pro učitele, vychovatele a lektory:

Během řízeného programu za děti a mládež zodpovídá k tomu pověřená osoba, která děti přivedla (přihlásila), tedy učitel, vychovatel, lektor apod. 

Pokud se nedomluvíme na opaku, je možné, že se fotografie z vašeho výletu s námi objeví v naší fotogalerii

 

Další informace můžete získat přes kontaktní formulář, nebo na telefonním čísle 604 211 886.

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=