Program pro veřejnost

 

Víkend na Lysé hoře

Pojďte s námi na Lysou horu a zažijte tak s vašimi dětmi netradiční výstup na naši královnu Beskyd! Pro děti máme připraven zábavný a naučný program. Společně budeme poznávat nejrůznější přírodniny, zahrajeme si nejrůznější soutěže a dozvíte se spoustu zajímavostí o fauně a floře Beskyd. 

Vycházíme tradičně z Ostravice od restaurace U Tkáče v 8h. Samotný program s výstupem trvá přibližně 6h. Jedná se tedy o výlet na celý den! Pro uskutečnění akce je nutná účast alespoň 12 dětí. Cena za program činí 30Kč/dítě. 

Hlásit se můžete přes rezervační formulář, případně na tel. čísle 732 586 213. 

 

Procházka pod Lysou...

Jsou vaše děti ještě malé a netroufáte si s nimi až na vrchol Lysé hory? Nevadí! Vždyť i podhůří Beskyd skrývá mnoho krás a zajímavostí. Pojďte se tedy s námi projít, užít si zábavné dopoledne a přitom se dozvědět něco o přírodě Beskyd.

Vybrat si můžete ze dvou variant:

1) Ostravický okruh

    trasa: Ostravice (restaurace U Tkáče) - Staškov (hospůdka U Zbuja) - Ostravice (žel.st)

    délka: 8km, 5 hodin

    kdo: děti od 6 let, akce se koná při účasti alespoň 12 dětí

    cena: 30Kč/dítě

 

2) Malenovický okruh

    trasa: Ostravice (restaurace U Tkáče) - Staškov (hospůdka U Zbuja) - Satinské vodopády - Malenovice (restaurace Rajská bouda)

    délka: 8km, 5 hodin

    kdo: děti od 6 let, akce se koná při účasti alespoň 12 dětí

    cena: 30Kč/dítě

 

Program objednávejte přes reservační formulář, na tel. čísle 732 586 213 či e-mailu info@spolecnenalysou.cz

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=