26.6.2016 - Prázdninami to nekončí...

Je tady konec června. Děti již počítají poslední dny do konce školního roku, začínají prázdniny... a také čas letních táborů! Pojďte s námi i vy a váš oddíl zdolat vrchol Lysé hory. Nejen, že uděláte něco pro svou kondici, ale dozvíte se spoustu zajímavých informací o Beskydech a tajemstvích, které ukrývají. Chcete vědět, proč na Lukšinci straší? Vidět, kde Ondráš ukryl svůj poklad? Projít se místy, kudy chodí rys? Zjistit, jak vypadá "opilý les", nebo si vyfotit pravou beskydskou orchidej? Vydejte se s námi na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, nebudete litovat! Více informací najdete na našem webu, případně nás kontaktujte... Budeme se těšit!  

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=