Kalendář, Rezervace

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte přednostně přes rezervační formulář, nebo na emailové adrese info@spolecnenalysou.cz. Do poznámek nezapomeňte vždy uvést počet žáků, věk (ročník) a kontakt v podobě e-mailové adresy a telefonu.

REZERVACE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘIJÍMÁME ALESPOŇ 14DNÍ PŘED PLÁNOVANÝM VÝSTUPEM! Při rezervaci v kratším intervalu nelze program garantovat.

Každá rezervace bude následně do týdne potvrzena zasláním zprávy na Váš e-mail. V případě, že jste nedostali potvrzovací zprávu, neváhejte nás kontaktovat!

NA MĚSÍC ČERVEN JIŽ OBJEDNÁVKY NEPŘIJÍMÁME! Děkujeme za pochopení!

V případě dalších dotazů prosím volejte na tel. čísla:

Jana Glombová, koordinátorka projektu: 604 211 886

Tereza Garbová, lektor a správa rezervací: 732 586 213

 

Rezervační formulář

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=