Slavnostní otevření Bezručovy chaty 5. září 2015!

Po několikaletém snažení Klubu českých turistů byla 5. září 2015 slavnostně otevřena Bezručova chata na Lysé hoře. Na svlavnostní akt se přišlo podívat mnoho turistů a přizváni byli i lidé, kteří se na obnovení této horské chaty podíleli. Tito hosté se poté zúčastnili i oslavy ve vnitřích prostorech chaty. Veřejnosti bude chata zcela otevřena až během září, jakmile bude ukončeno kolaudační řízení. Při příležitosti otevření byla také zároveň vysvěcena kaplička, jež byla postavena naproti Bezručovy chaty. 

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=