Sezónu 2016 zahájily Toulavé boty!

Členové turistického kroužku „Toulavé boty“ byli letošními prvními účastníky programu „Společně na Lysou“. Malí třeťáci se výstupu nezalekli. Po deštivém pátku je na Ostravici přivítalo sluníčko, které je doprovázelo až na nejvyšší vrchol Beskyd. Během výstupu se seznamovali s místopisem, s jarní přírodou, prověřili si znalosti z přírodovědy. Pod vrcholem si užili poslední sníh. V učebně Bezručovy chaty zhlédli krátký film o Lysé hoře. Vyzkoušeli si odlévání stop a závěrečným testem si ověřili své znalosti, které nabyli během výstupu na Lysou horu.

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=