Deváťáci ze ZŠ Hnojník šli společně na Lysou

Deváťáci ze ZŠ Hnojník se rozhodli vyrazit společně na Lysou horu. Během náročnější cesty na vrchol je čekala spousta soutěží a zastávek, kde se dozvěděli různé zajímavosti, především o přírodě Beskyd. Vyzkoušeli si poznánávání pobytových znaků zdejších zvířat a obrázků běžných i vzácnějších druhů ryb řeky Ostravice. Na vrcholu, již v nové audiovizuální místnosti shlédli krátký film o Bezručově chatě a poté určovali typy ptačích zobáků dle kosterních preparátů. Obvzláště toto cvičení si žáci oblíbili.  Děti měly příležitost úžít si se svými spolužáky den na horách, plný nových informací, zábavy a zdravého pohybu. 

Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=