Další akce na Bezručově chatě

Bezručova chata nabízí široké spektrum společenských akcí pro děti i dospělé. Jedná se o přednášky, besedy, koncerty, divadelní představení, dětské dny, nejrůznější setkání a mnoho dalších. Sledujte tuto sekci, nebo Novinky.

 

 

 • Na kole napříč Austrálií

  Přijďte zažít Austrálii na Lysé hoře. Na chvíli Vás tam prostřednictvím foto-projekce zavedou Martin a Renata, cestovatelé, kteří tento kout světa projeli v sedlech kol.... Promítáme v pátek 23.9.2016 od 18h v Bezručově chatě...

 • Nejen s kočárky na Lysou horu!

  Máte pocit, že se po narození dítěte nedostanete na hory? Přijďte se společně s kočárky projít na Lysou! Již 15. ročník této akce proběhne 24.9.2016. Startujeme v 10h z Krásné - Papežova. Přidejte se i Vy!


Novinky

 • Pro červen kapacita naplněna!

  28.5.2017

  Z důvodu velkého zájmu o společné vycházky na Lysou byla pro měsíc ČERVEN již kapacita naplněna a další rezervace v tomto měsíci nepřijímáme. Děkujeme za pochopení! Víkendové výstupy budou možné dle domluvy. Od července do října jsme tu stále pro Vás!

 • I v roce 2017 společně na Lysou!!!

  9.3.2017

  Stejně jako loni i letos budeme chodit na Lysou horu a povídat si o přírodě a Beskydech. Pojďte si s námi protáhnout po zimě kosti a prožít fajn den na horách! :-) Rezervace přijímáme prostřednictvím objednávkového formuláře na webu již nyní!

 • Nové facebookové stránky!!!

  30.11.2016

  Navštivte nové facebookové stránky programu! Najdete zde aktuální informace, fotografie i zajímavosti. Zároveň zde najdete prostor pro hodnocení programu, nebo naopak můžete sledovat ohlasy kolegů pedagogů... https://www.facebook.com/spolecnenalysou/?ref=